Dwa Słońca

CZEŚĆ!


Kim jesteśmy

Jesteśmy małżeństwem i szczęśliwymi rodzicami cudownej Gabrysi. Zostaliśmy fotografami ślubnymi, z miłości i pasji. Mamy dwa różne spojrzenia, które wzajemnie się uzupełniają.

Dlaczego Dwa Słońca ?

Wyobraźcie sobie dwie ciepłe osoby, promieniujące radością, którzy genialnie fotografują, kochają ludzi, a słońce jest nieodzownym elementów naszego życia i zdjęć. Jesteśmy Ola & Kuba Słoneccy. Nazwisko zobowiązuje <3

Jakub

Od dziecka wychowywałem się w duchu artystycznym, Tata malował obrazy, fotografował, stolarzył, miał więcej pasji niż czasu . Los się do mnie uśmiechnął i odziedziczyłem tą piękną cechę, zostałem fotografem i posiadaczem miliona pasji. Uwielbiam klasyczną motoryzacje, wszystko co stare, uwielbiam sport, kocham żartować, uśmiechać się, uwielbiam kawę, oczywiście z ciachem. Aparat wpadł w moje ręce wiele lat temu, początkowo było to fotografowanie wszystkiego, natura, sport etc. Kolejnym etapem była szkoła, profl: fotografia. Wiele sie tam nauczyłem, wiele o technice i pracy w studio. Dzięki szkole wiem co trzymam w ręku jak fotografuje i jak to w pełni wykorzystać. Minęło kilka lat, ciągle mając aparat przy sobie stwierdziłem, że chce być fotografem ślubnym, kocham ludzi, ich emocje. I tak się stało. Dziś już znam branżę ślubną, wiem czego potrzebują nasi klienci, wiem jak pracować i być przy tym szczęśliwym. Fotografia to moja praca, która stała się miłością i pasją.

Ola

Przede wszystkim żona i kochająca mama. Dobra duszyczka naszego duetu. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.  Kontroluje każdą sytuację i zajmuje się formalnymi i wizualnymi sprawami w Dwa Słońca. Uwielbia zwierzęta, podróże, uwielbia urządzać nasze mieszkanko na każdą porę roku. Ola zaczęła fotografować ok. 4 lat temu, została zarażona fotografią całkowicie. Startował od portretów, sesji dziecięcych, chrztów, a gdy już narobiliśmy rumoru, poszła w fotografię ślubną. Pokochała ją. Podczas dnia ślubu, jest fotografo-oparciem dla pary młodej, oparciem w trudnych sytuacjach dla Was, zawsze doradzi i zrobi coś abyście się uśmiechali i nie denerwowali. Ma do tego talent.

Nasz Styl

Kiedy fotografujemy- szukamy emocji, uśmiechów, pięknych chwil. Jesteśmy sobą, nie robimy nic na siłę, wiemy czego chcemy. Mamy jeden cel: opowiedzieć w jak najpiękniejszy sposób Waszą historię. Każdy ślub jest jak nowa podróż w niezbadany zakątek świata. Każdy ślub jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy profesjonalnie. Lubimy kiedy mówi się o nas, Storytellerzy. Utrzymujemy styl filmowy, który idealnie oddaje naszą wizję fotograficzną. Kochamy oryginalne śluby, kochamy kiedy to Wy tworzycie detale, dekoracje, wkładacie w ten dzień serce, to Wy tworzycie klimat tego dnia. Uwielbiamy Was poznawać, mamy w tym szczęście trafiamy na samych dobrych i wspaniałych ludzi. Wiele naszych par stały się naszymi przyjaciółmi.Stwórzmy razem coś pięknego !

Jak pracujemy

Śmiejemy się, wzruszamy, płaczemy, denerwujemy się.  Tak samo jak Wy, przeżywamy Wasz dzień. Podczas szaleństw na parkiecie, podskakujemy razem z Wami. Chcemy Was poznawać, zaprzyjaźnić się, wszystko po to byście czuli się z nami dobrze.  Jesteśmy obserwatorami, nie reżyserujemy, nie powiemy Wam jak macie przeżyć swój dzień. Dbamy o Wasz komfort i gości, dlatego staramy się być dyskretni.  Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, szkolimy się, rozwijamy. Pracujemy w duecie lub nie. Choć w duecie czujemy siłę !

Gdzie

Mieszkamy w Żyrardowie, pięknym mieście między Łodzią a Warszawą. Pracujemy w całej Polsce, bez ograniczeń.

Chętnie Was poznamy

Spotkajmy się przy kawie !

 

Docenili Nas: